Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Adampolis - sertifikuotas Toll Collect serviso partneris

Nuo šiol tinkamu OBU (On-Board Unit) prietaiso sumontavimu Jūsų sunkvežimiuose pasirūpins ADAMPOLIS Kauno serviso centro specialistai.
Atliekame Toll Collect įrangos sumontavimo, išmontavimo bei remonto darbus.

Privalumai:
· OBU dėka nereikia papildomai sustoti degalinėse ir poilsio aikštelėse, norint užregistruoti važiavimą atskiruose ruožuose arba anuliuoti registraciją. Tai taupo brangų vairuotojo laiką ir pinigus.
· Automatinė registracija per OBU (On-Board Unit) yra paprasčiausias būdas sumokėti kelių mokestį.
· Visi nuvažiuojami atstumai fiksuojami automatiškai.
· Pradėjus važiuoti, OBU įsijungia automatiškai. Paprasčiau nebūna!
· Kartą per mėnesį paštu arba elektroniniu paštu transporto įmonė automatiškai gauna išklotinę apie nuvažiuotus atstumus visais apmokamais keliais. Pageidaujant duomenys gali būti išskaidyti pagal automobilį ir kelionės datą.
· Transporto priemonės prietaisas klientui suteikiamas nemokamai, (įmontuota įranga lieka Toll Collect nuosavybe), klientas susimoka tik įmontavimo ir kitas su tuo susijusias nuosavas išlaidas.

Toll Collect - paprasčiausias būdas sumokėti kelių mokestį taupant laiką ir kaštus, sklandus važiavimas Vokietijos keliais.

Serviso rezervacijai spauskite čia: Serviso rezervacija