Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

EXTRAKINE - servisas be eilės
2024-05-22
Sugedęs sunkvežimis – ne tik remonto, bet ir didžiuliai laiko kaštai kiekvienam klientui. Sunkvežimis negali būti eksploatuojamas, turi stovėti ir laukti eilėje, kuomet bus priimtas remontui į servisą. Tai klientui sąlygoja prastovas, neįvykdytus laiku užsakymus bei kitus materialius ir nematerialius nuostolius.
Daugiau
MAN: pirmasis autonominis sunkvežimis greitkelyje
2024-04-23
MAN tapo pirmuoju komercinių transporto priemonių gamintoju, išsiuntusiu autonominį sunkvežimį į Vokietijos greitkelį. Bandomajame sunkvežimyje, kuris nuvažiavo apie dešimt kilometrų A9 greitkeliu tarp Allershauzeno ir Firholceno sankryžų, sėdėjo Vokietijos federalinis transporto ministras Dr. Volkeris Wissingas ir MAN generalinis direktorius Alexanderis Vlaskampas. 
Daugiau
Artėjantys tachografų reikalavimai
2024-04-16
Kelių eismo saugumui ir sąžiningai konkurencijai užtikrinti, reikalingas nuolatinis inovacijų diegimas ir reglamentų atnaujinimas transporto ir logistikos sektoriuje. Europos Sąjungos (ES) mobilumo paketas ir iš jo išeinantis tachografų reglamentavimas yra pagrindiniai elementai tikslui pasiekti. 
Pagrindinės transporto ir logistikos sektoriaus taisyklės, vadinamos mobilumo paketu, pradėtos įgyventini nuo 2020 m., siekia modernizuoti ir standartizuoti kelių transporto sektorių. Į mobilumo paketą įeina griežtesnės darbo laiko, poilsio periodų ir kabotažo taisyklės. Taip pat čia galima rasti ir naujuosius skaitmeninių tachografų reikalavimus, užtikrinančius didesnį skaidrumą ir mažesnę manipuliacijų riziką.  
Tachografui tenka pagrindinis vaidmuo stebint vairuotojo darbo laiką, įskaitant aktyvų vairavimą, privalomas poilsio pertraukas ir papildomą su darbu susijusią veiklą. Pagrindinė jo funkcija - kovoti su vairuotojų nuovargiu ir palaikyti teisingas sąlygas transporto sektoriuje, taip didinant bendrą kelių eismo saugą. 
Daugiau
Elektromobilumas kyla: MAN - Europos elektrinių autobusų lyderis
2024-02-22
MAN „Lion's City E" tapo neatsiejama daugelio didžiųjų miestų kraštovaizdžio dalimi. Vien praėjusiais metais Europoje užregistruota 780 MAN elektrinių autobusų.
Daugiau
MAN grįžta į sėkmės kelią 2023 m. reikšmingai padidinus pardavimus
2024-01-22
Komercinių transporto priemonių gamintojas „MAN Truck & Bus" 2023 finansiniais metais pasiekė žymų pardavimų augimą visose produktų srityse. Iš viso bendrovė klientams pristatė apie 116 000 transporto priemonių, t. y. 37 proc. daugiau nei praėjusiais metais, nors transporto pristatymams vis dar turėjo įtakos tiekimo sutrikimai ir dėl koronaviruso sumažėjusi paklausa autobusų segmente. Taip pat parduota 11 600 variklių.
Daugiau
„MAN Lion's City 10 E“ - „Tvarus 2024 metų autobusas“
2023-10-18
Kad ir kur važiuotų, šis autobusas palieka neišdildomą įspūdį: miestuose, mugėse, Dolomituose, o dabar ir „Sustainable Bus Award“ (Sby) apdovanojimuose. „MAN Lion's City 10 E“ sužavėjo tarptautinę prekybos žurnalistų komisiją ir laimėjo apdovanojimą „Miesto“ kategorijoje. Ypač daug entuziazmo sukėlė visiškai elektrinio autobuso efektyvumas, ekologiškumas ir kompaktiški matmenys.
Daugiau
Elektrinis, skaitmeninis, autonominis: 2023 m. ,,UITP Pasaulinio Viešojo Transporto Susitikime“ MAN demonstruoja ateities sprendimus
2023-06-16
Nuo A - automatizavimo iki Z - nulinės emisijos: MAN Truck & Bus pristato išmaniuosius miesto transporto sprendimus šių metų ,,UITP Pasaulinio Viešojo Transporto Susitikime“. Savo stende Barselonoje MAN demonstruos visiškai elektrinį Lion's City 10 E. Lankytojai taip pat galės daugiau sužinoti apie visą elektrinių autobusų šeimą, išmaniąsias skaitmenines paslaugas, MAN Transport Solutions teikiamas konsultavimo paslaugas ir miesto autobusų automatizavimą.
 
Daugiau
MAN baterijos: visiška galia elektrifikacija
2023-04-19
Akumuliatorius yra „eTruck“ širdis. Nenuostabu, kad Niurnbergo technikos centre MAN perima baterijų kūrimą ir gamybą į savo rankas ir nori užtikrinti, kad jų tarnavimo laikas būtų kuo ilgesnis. Baterijų svarba vis labiau išryškėja kalbant apie elektrines transporto priemones. MAN didelį dėmesį skiria ne tik elektriniams autobusams ”MAN Lion’s City E”, kurie pasaulyje yra įvertinti, kaip ”Metų autobusas 2023”, bet ir elektriniams sunkvežimiams ”MAN eTruck”, kurie rinkai bus pristatyti jau kitų metų gale. Traukos akumuliatorius (baterijų) blokas yra lemiamas veiksnys važiuojant elektromobiliu, todėl jis taip pat vaidina svarbų vaidmenį NewMAN strategijoje. Pagrindinė koncepcija čia yra „nulinė emisija“.
 
Daugiau
Triguba MAN autobusų sėkmė
2023-01-26
MAN jau trečią kartą iš eilės pelnė geriausio tarptautinio autobuso apdovanojimą su savo miesto autobusais. Tačiau jie paliko įspūdį ne tik pramonės vertinimo komisijai, bet ir klientams, kurie yra nepaprastai patenkinti savo MAN produktais.
Daugiau
Kai tvarumas derinamas su efektyvumu: „MAN Lion’s City E“ CO2 oro kondicionavimo technologija
2023-01-16
MAN įsipareigojo iki 2030 m. gerokai sumažinti parduodamų transporto priemonių išmetamo CO2 kiekį. Šiam tikslui pasiekti, po intensyvaus kūrimo etapo, bendrovė „MAN Lion's City E“ savo gaminamose transporto priemonėse įdiegė CO2 oro kondicionavimo sistemas. Ši sistema ne tik draugiška aplinkai, bet ir pasižymi dideliu efektyvumu.
 
Daugiau
Sukvežimių gamintojo MAN pavadinimas puošia didžiausios šalies arenos VIP ložių aukštą
2022-11-16
Viena didžiausių transporto pardavimų, nuomos ir aptarnavimo rinkos žaidėjų UAB „Adampolis“, kuris yra oficialus „MAN Truck & Bus SE“ atstovas Lietuvoje, pasirašė partnerystės sutartį su didžiausią areną Baltijos šalyse valdančią UAB „Kauno arena“. Pagal šią partnerystę, „Žalgirio“ arenos VIP ložių aukštui pirmą sykį suteiktas atskiras vardas, jis tampa MAN VIP ložių aukštu.
 
Daugiau
Elektrifikuoja tolimojo susisiekimo transportą, saugo klimatą ir palengvina transporto įmonėms tenkančią naštą: „MAN eTruck“ įgauna pagreitį
2022-10-25
Pirmą kartą gausiai auditorijai IAA parodoje „Transportation 2022“ pristatytas būsimasis didelės serijos „MAN eTruck“ žengia svarbius žingsnius į ateitį: jis parengtas būsimam megavatų įkrovimo standartui, todėl tinka vežti sunkiasvorius krovinius dideliais atstumais, taip pat apima visas regioninio ir paskirstymo transporto paslaugas, kurias šiandien teikia dyzeliniai sunkvežimiai. Ar tai būtų ekologiškas plienas pramonei, ar ekologiškas pienas prekybos centrui: su „MAN eTruck“ transportas tampa tvarus ir neišmetantis CO2. Lyginant su dyzeliniu sunkvežimiu, naudojančiu dyzeliną ir vežančiu didelius atstumus, kurio vidutinės sąnaudos yra 27 litrai, vienas elektrinis sunkvežimis gali kasmet sumažinti iki 100 tonų CO2 per 120 000 kilometrų. Tai naudinga ir transporto įmonėms, nes elektrinis sunkvežimis kur kas efektyviau naudoja energiją ir sutaupo iki 7 000 eurų per metus. „MAN“ suteikė galimybę pirmą kartą viešai išbandyti naująjį „eTruck“ sunkvežimį „MAN eMobility Experience“ iniciatyvoje.
  • Pirmą kartą „MAN eMobility Experience“ suteikia galimybę atrinktoms transporto įmonėms ir žurnalistams pasivažinėti naujojo elektra varomo sunkvežimio, kuris bus pradėtas gaminti 2024 m., prototipu.
  • „eMobility Experience“ rodo „MAN eTruck“ holistinį požiūrį: nuo 2025 m. akumuliatorių gamybą įmonėje, įsipareigojimą kurti ir plėtoti megavatų įkrovimo technologijas ir infrastruktūrą, 360 laipsnių eMobility konsultacijas klientams.
  • Įkrovimo infrastruktūra – esminis pagrindas: „MAN“ prognozuoja, kad 2030 m. Europos elektros energijos poreikis elektra varomiems sunkvežimiams sieks 37 teravatvalandes per metus
Daugiau
Servisas šiandien: kompetencija lygu greitis
2022-09-26
Laikai, kai transporto servisuose gedimai buvo sprendžiami su plaktuku – tolimoje praeityje. Šiandienos servisas yra kompetencijos centras, kuriame dirba aukštą mechanikos, inžinerijos, elektronikos kompetenciją turintys specialistai. Atsinaujinusio „Adampolis MAN Tuck & Bus“ prekės ženklo, oficialaus „MAN Truck & Bus SE“ atstovo Lietuvoje, serviso komanda savo kasdienę veiklą projektuoja pagal klientų lūkesčius ir optimizuoja serviso veiklos procesą, kad transportas servise užtruktų kuo trumpiau, o verslas patirtų kuo mažesnes veiklos sąnaudas.
Daugiau
Elektrifikuojantis Europą ir pripažintas geriausiu autobusu: „MAN Lion‘s City E“ tapo „Metų autobusu“ (angl. Bus of the Year)
2022-09-24
Autobuso kelionė svarbiausių tikslų link: „MAN“ elektrinis autobusas, kurio serijinė gamyba buvo pradėta 2020 m. ir kuris iki šiol sulaukė daugiau nei 1 000 užsakymų, įkvepia ne tik verslininkus, autobusų vairuotojus ir keleivius, bet ir ekspertus, kaip pavyzdžiui tarptautinę „Bus and Coach of the Year“ (liet. Metų autobusas ir tarpmiestinis autobusas) vertinimo komisiją, kuri įteikė elektra varomam miesto autobusui „Metų autobusas 2023“  apdovanojimą. Sėkmės istorija, kuri sujaudina – ir toli gražu tuo nesibaigia.
Daugiau
„Adampolis Truck & Bus“: mūsų strateginis tikslas – augti kartu su klientais ir partneriais
2022-09-15
Pandemijos ir geopolitinės situacijos paveikta transporto industrija visame pasaulyje susiduria su rimtu iššūkiu – naujų vilkikų gamybos ir tiekimo terminai gali siekti metus, jaučiamas komponentų ir detalių trūkumas, sparčiai auga kainos. Vienos didžiausių komercinio transporto tiekėjų šalyje, „MAN Truck & Bus SE“ oficialios atstovės Lietuvoje „Adampolis Truck & Bus“ vadovai sako, kad laiku padaryti sprendimai jiems jau leidžia lengviau planuoti darbus, o pagrindinė užduotis visai komandai – augti kartu su klientais.
Daugiau
„Adampolis Group“: po 27 veiklos metų reikšmingos permainos žymi brandą ir ambicijas
2022-09-13
Prekės ženklą atnaujinanti komercinio ir nekomercinio transporto bei spec. technikos prekybos, nuomos ir serviso paslaugų įmonių grupė „Adampolis“ šia permaina žymi naują veiklos etapą. Strateginių tikslų pagrindas – net ir sunkiai prognozuojamais laikais būti patikimu ir stabiliu partneriu klientams, darbuotojams ir atstovaujamiems gamintojams. O atsinaujinimas, tikimasi, leis rinkai aiškiau parodyti ir platų visos grupės vykdomų veiklų spektrą.
Daugiau
Liūto temperamentas vairuotojų rankose: Individual MAN S modeliai pelnė Red Dot dizaino apdovanojimų nugalėtojo titulą
2022-06-29
Aukščiausios klasės MAN Truck & Bus Lion S kategorijos TGX ir TGE modeliai sužavėjo net iš 48 ekspertų sudarytą 2022 m. Red Dot dizaino apdovanojimų vertinimo komisiją: išskirtinėmis ir jau vairuotojų pamėgtomis savybėmis pasižymintis tolimųjų reisų sunkvežimis ir lengvasis pristatymo ir paskirstymo paslaugoms skirtas furgonas nurungė iš maždaug 60 šalių pristatytus konkurentus „Komercinių transporto priemonių“ kategorijoje. Oficiali apdovanojimų ceremonija vyko birželio 20 d. Esene.
Daugiau
MAN Truck & Bus servise Marijampolėje smulkius sunkvežimio remonto darbus atliksime be eilės! 
2022-06-17
Suprasdami kokia yra brangi kiekviena minutė laukiant kada bus priimtas remontuoti sunkvežimis, autorizuotame MAN Truck & Bus servise, Marijampolėje startuoja nauja paslauga – ExtraLine. Ši paslauga skirta greitai atlikti smulkius sunkvežimio remonto darbus, kurie dažniausiai atsitinka ne laiku ir ne vietoje, o jų remonto reikia laukti eilėje.

 
Daugiau
2022 m. ETM apdovanojimai: MAN Truck & Bus dar kartą nugalėjo sunkvežimių, autobusų ir furgonų kategorijose
2022-06-09
Šių metų ETM apdovanojimuose MAN Truck & Bus laimėjo net keturiose kategorijose. Apdovanojimų ceremonija vyko birželio 1 d. Berlyne, 2022 m. „Future Congress Commercial Vehicles“ (Naujosios kartos komercinių transporto priemonių) kongrese.
 
•       MAN TGS nugalėjo savivarčių iki 32t kategorijoje.
•       Tarpmiestinių autobusų kategorijoje abejingų nepaliko MAN Lion‘s Intercity LE.
•       MAN Lion‘s Coach jau ketvirtąjį kartą nugalėjo turistinių autobusų kategorijoje.
•       Be to, jau ketvirtą kartą iš eilės MAN eTGE laimėjo pirmąją vietą su nuline vietine emisija.
Daugiau
Abejingų nepaliekantis dizainas: naujasis MAN Lion's Intercity LE laimi 2022 m. iF dizaino apdovanojimus
2022-06-02
Vos pasirodęs rinkoje, naujasis MAN Lion's Intercity LE jau laimėjo pirmuosius apdovanojimus. iF tarptautinio dizaino forumo vertinimo komisija jam įteikė prestižinį iF dizaino apdovanojimą „Produktų/Automobilių/Transporto priemonių“ kategorijoje. Žemagrindis autobusas pelnė įvertinimą už ypatingą funkcionalumą ir išmanų dizainą.
Daugiau
Naujausias „MAN TGX“ modelis stebina patobulintais sprendimais – veidrodėlius keičia išmaniosios kameros
2022-02-15
Rinkai pristatytas naujasis „MAN TGX“ sunkvežimis ne tik sulaukė susidomėjimo profesionalų tarpe, bet ir pelnė tarptautinį pripažinimą. Šis modelis suvartoja 3,7 proc. mažiau kuro nei 2021 metais pristatytas jo pirmtakas ir turi įdiegtas maksimalų saugumą bei vairavimo komfortą užtikrinančias technologijas. Tačiau tai tik dalis to, ką žada gamintojai. Tad sulaukę kvietimo sėsti už naujos kartos „MAN TGX“ vairo nė kiek nedvejojome ir šį darbą patikėjome tikram automobilių entuziastui ir auto skilties ekspertui.
Daugiau
„Adampolis Group“: laiku prisitaikius prie tiekimo grandinės iššūkių, pavyko augti
2022-02-10
Nors tiekimo ir gamybos trikdžiai pernai pakoregavo vilkikų pardavimų planus, „Adampolis Group“ įmonių grupei pavyko prisitaikyti prie pokyčių ir net pagerinti veiklos rezultatus. Daugiausiai dėmesio buvo skirta darbuotojų sąlygų gerinimui ir sandėlio darbo perplanavimui. Tai, pasak bendrovės, ir padėjo ne tik atsilaikyti ir išvengti darbų strigimo, bet 2022-uosius pasitikti dar stipresniems.
Daugiau
550 km vienu įkrovimu nuvažiavęs elektrinis MAN autobusas pristatytas ir Lietuvoje
2021-07-01
Birželio 30 d. Vilniaus „Adampolis“ auto centre vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatytas 100 proc. elektrinis MAN Lion‘s City E 12 autobusas. Paskutinių atliktų testų rezultatai stulbinami - 24 valandos nepertraukiamo naudojimo, jokio tarpinio įkrovimo ir 550,8 kilometrų nuvažiuojamas atstumas – įspūdingi, realiomis sąlygomis gegužės 18 d. Miunchene atlikti MAN elektrinio autobuso bandymo rezultatai. „MAN Lion’s City E“ pademonstravo, kad elektrinis mobilumas nuo šiol pritaikomas kasdieniam naudojimui ir yra puiki vietinio viešojo transporto alternatyva.
Daugiau
Du laimėjimai vienu smūgiu: nauja „MAN Truck Generation” laimi du „iF” dizaino apdovanojimus
2021-05-13
Naujoji MAN sunkvežimių karta paliko įspūdį kritikams ir klientams savo išskirtiniu dizainu. Geidžiamuose „iF DESIGN AWARD“ apdovanojimuose, naujasis „MAN TGX“ buvo įvertintas ypatingu savo dizaino funkcionalumu. Visas naujas sunkvežimių asortimentas taip pat sužavėjo ekspertų žiuri pasirinkus medžiagas ir spalvas.
Daugiau
MAN TGX vilkikas dalyvauja DKV LIVE Metų sunkvežimio rinkimuose!
2021-04-06
MAN TGX dalyvauja DKV LIVE Metų sunkvežimio konkurse!
Daugiau
Naujasis „London Direct Vision Standard“ reikalavimas
2021-03-17
Supažindiname su naujuoju „London Direct Vision Standard“ reikalavimu.
Daugiau
Naujųjų MAN TGS savivarčių nuoma
2021-03-08
Naujųjų MAN TGS savivarčių nuoma jau ir Lietuvoje!
Daugiau
„Adampolis“ įmonių grupė stiprina vadovų komandą: finansų ir administracijos vadovu paskirtas V. Šuklys
2021-01-11
„Adampolis“ įmonių grupės finansų ir administracijos vadovu paskirtas Vytenis Šuklys.
Daugiau
Oficialiai geriausias: „MAN TGX“ paskelbtas 2021 metų sunkvežimiu!
2020-12-03
Naujasis „MAN TGX“ paskelbtas „Tarptautiniu metų sunkvežimiu 2021“ (angl. International Truck of the Year - ITOY).
Daugiau
Proveržis Kauno viešajame transporte: pradeda kursuoti pirmasis iš šimto hibridinių autobusų
2020-10-09
Rugsėjo viduryje Kauną pasiekęs naujasis „MAN Lion’s City 12“ hibridinis autobusas penktadienį pradėjo kursuoti miesto gatvėmis.
Daugiau
Pirmasis modernus hibridinis autobusas jau Kaune
2020-09-22
Išaušo ilgai laukta diena – Kauną pasiekė pirmasis iš šimto naujasis hibridinis „MAN Lion's City“ autobusas.
Daugiau
Adampolis - sertifikuotas Toll Collect serviso partneris
2020-09-18
Nuo šiol tinkamu OBU prietaiso sumontavimu Jūsų sunkvežimiuose pasirūpins ADAMPOLIS Kauno serviso centro specialistai.
Daugiau
Naujas servisas Vilniuje ir nauja sunkvežimių MAN karta
2020-06-30
UAB „Adampolis“, įgaliotasis „MAN Truck & Bus“ atstovas Lietuvoje, Vilniuje birželio mėnesį atidaro naują moderniausia įranga ir naujausiais skaitmeniniais technologiniais sprendimais aprūpintą sunkvežimių bei autobusų servisą. Kartu Lietuvos rinkai bus pristatyta nauja vokiškų sunkvežimių MAN karta.
Daugiau
„MAN Truck & Bus Italia“ padovanojo MAN TGE Vatikano ugniagesių komandai
2019-11-13
Popiežius Pranciškus  palaimino MAN TGE furgoną, kurį padovanojo „MAN Truck & Bus Italia“.
Daugiau
MAN akumuliatoriai - viskas labai (ne)paprasta
2019-11-12
Jei netyčia bandėte ieškoti atsakymo į klausimą, kas yra „originali“ automobilio detalė, greičiausiai buvote patekęs į savotišką akligatvį: nei vienas didysis transporto priemonių gamintojas „nesismulkina“ tekindamas traukeles, presuodamas stabdžių kaladėles ar ką nors liedamas iš plastiko. Nepaisant to, vienos detalės vadinamos „originaliomis“, o kitos – vizualiai identiškos – ne. Kuo jos skiriasi ir kuo ypatingi originalūs MAN akumuliatoriai?
Daugiau
MAN garantijų revoliucija
2019-11-10
Daugiau
Racionalaus vairavimo ABC. Didelė mažų klaidų kaina
2019-11-08
Naujųjų laikų transportininkų tautosaka pavydėtinai lakoniškai ir taikliai apibrėžia skirtumą „prasto“ bei „gero“ vilkiko vairuotojo: pirmasis akceleratoriaus pedalą spaudžia dešine koja, antrasis – „su galva“. Štai kas turima omenyje. 
Daugiau
MAN Lion's Coach - metų autobusas 2020
2019-10-21
Visą savaitę  žurnalistai iš dvidešimt dviejų šalių keliavo su penkiais skirtingų gamintojų autobusais
Daugiau
MAN akumuliatoriai - įveiks visus komercinio transporto iššūkius
2019-09-27
Daugiau
Adampolis komanda vasarą palydėjo Nidoje
2019-09-19
Šią vasarą Adampolis komanda išlydėjo buriuodami Kuršių mariomis! Net 13 jachtų raižė bangas maršrutu Klaipėda - Nida. 
Daugiau
Bardahl Diesel Antifreeze - padeda išvengti kuro stingimo kuro sistemoje, bake ir filtruose
2019-09-07
Bardahl Diesel Antifreeze yra multifunkcinis dyzelinio kuro priedas, skirtas modifikuoti parafino kristalus, tam kad kuras galėtų pasiekti norimas šalto filtravimo temperatūros specifikacijas.
Daugiau
Kodėl svarbu rinktis kokybišką alyvą?
2019-09-04
Ar visos alyvos vienodos, o vienintelis skirtumas, kad vienos pigesnės, o kitos - brangesnės? Toks teiginys yra klaidingas.
Daugiau
Nuo pirmadienio Klaipėdoje kursuos 18 naujų MAN Lion's City autobusų
2019-08-30
Uostamiesčio savivaldybės valdoma UAB Klaipėdos autobusų parkas (KAP) ketvirtadienį pristatė įsigytus 18 naujų naujų dujomis varomų MAN Lion's City autobusų, kurie į miesto gatves išriedės nuo rugsėjo 2-osios.
Daugiau
Finansavimo poreikis verslui auga, galimybės mažėja
2019-08-14
Lietuvos banko atliktoje įmonių apklausoje išryškėjo verslo tendencija: išaugo išorinių finansavimo šaltinių poreikis.
Daugiau
Adampolis Finance - optimalūs ir operatyvūs finansiniai sprendimai verslui
2019-08-13
ADAMPOLIS Finance teikia optimalių ir operatyvių finansavimo sprendimų verslui paslaugas. Tai - puiki galimybė palankiomis sąlygomis įsigyti naują ar naudotą vilkiką, autobusą verslo pradžiai ar plėtrai. 
Daugiau
Vilniaus viešasis transportas už 19 mln. eurų perka 50 naujų MAN Lion's City hibridinių autobusų
2019-07-16
Vilnius už 19,36 mln. eurų pirks 50 naujų žemagrindžių autobusų – juos savivaldybei parduos konkursą laimėjusi vienos didžiausių pasaulyje autobusų ir sunkvežimių gamintojos Vokietijos MAN atstovė Lietuvoje bendrovė „Adampolis“.
Daugiau
Ateities inžinerija - susipažinkite su CEPSA alyva ir tepimo priemonėmis
2019-07-10
CEPSA - pasaulinė energetikos sektoriaus lyderė.
Daugiau
Paprastas būdas nepaprastoms problemoms sukurti
2019-06-10
Net ir turtingomis laikomose šalyse naujo automobilio įsigijimas paprastai yra antras brangiausias pirkinys po būsto.
Daugiau
MAN TGE - metų komercinis automobilis 2018
2019-01-01
„Komercinio automobilio 2018“ apdovanojimų ceremonijoje vienu iš geriausių pripažintas ir apdovanotas MAN TGE automobilis. 
Daugiau