Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Adampolis Finance - optimalūs ir operatyvūs finansiniai sprendimai verslui

ADAMPOLIS Finance teikia optimalių ir operatyvių finansavimo sprendimų verslui paslaugas. Tai - puiki galimybė palankiomis sąlygomis įsigyti naują ar naudotą vilkiką, autobusą verslo pradžiai ar plėtrai. 
"Sulaukus Adampolis Finance dešimtmečio jubiliejaus, sulaukiau klausimų, kaip ir kodėl kilo mintis pradėti Adampolis Finance veiklą ir ar ji vis dar yra efektyvi. Su džiaugsmu galiu atsakyti, kad ši veikla auga ir klientų vis daugėja.  Beveik prieš dešimtmetį pastebėjau, kad Adampolis klientai susiduria su įvairiomis problemomis ieškant finansinių paslaugų, todėl nusprendžiau įkurti Adampolis Finance. Toks sprendimas buvo įgyvendintas pagal analogišką MAN Truck & Bus finansinio skyriaus konceptą. Stabilus bendradarbiavimas su Vokietijos rinkos lyderio MAN Truck & Bus profesionalais padėjo mums rasti alternatyvą, tinkančią Lietuvos rinkai. Adampolis Finance klientams užtikrina operatyvius, optimalius ir lanksčius naujų ir naudotų sunkvežimių bei autobusų įsigijimo finansavimo sprendimus. Rengdami pasiūlymus Adampolis specialistai tiesiogiai bendrauja su klientais ir pasiūlymus teikia individualiai, atsižvelgami į poreikius, galimybes, veiklą ir plėtrą. Taip pat suteikiama visa reikalinga informacija plečiant ar atnaujinant transporto priemonių parką. Toks darbo pobūdis suteikia galimybę Adampolis Finance klientams efektyviai planuoti investicijas ir optimizuoti išlaidas. Ši veikla garantuoja ne tik Adampolis augimą, bet ir visos Lietuvos transporto sektoriaus gerovę, nes tik padėdami vienas kitam sukursime naujus standartus Lietuvos transporto ateičiai." - apie paslaugas pasakojo Adampolis vadovas Vidas Čebatavičius.