Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„Adampolis“ įmonių grupė stiprina vadovų komandą: finansų ir administracijos vadovu paskirtas V. Šuklys

„Adampolis“ įmonių grupės finansų ir administracijos vadovu paskirtas Vytenis Šuklys. 15-os metų patirtį įmonių finansų valdymo srityje sukaupęs Vytenis Šuklys karjerą pradėjo audito ir mokesčių kompanijoje „Ernst & Young”, o pastaruosius aštuonerius metus ėjo „Scandagra Group“ Pabaltijo verslų finansų vadovo bei „Avion Express“ avialinijų viceprezidento finansams ir administracijai pareigas.
„Dinamiška verslo aplinka ir nuolat auganti konkurencija Lietuvos rinkoje reikalauja tvaraus verslo modelio bei efektyvaus kapitalo, žmogiškųjų ir kitų resursų panaudojimo. Įmonių grupė per artimiausius metus nori žengti didelį žingsnį tiek valdomų verslų augimo, tiek veiklos krypčių gryninimo srityse. Tikime, jog Vytenio Šuklio patirtis tarptautinio kapitalo versluose mus įgalins išsikelti ambicingus strateginius tikslus bei juos pasiekti greičiau“,- pasakojo pagrindinis įmonių grupės akcininkas Vidas Čebatavičius.
„Įmonių grupės akcininko nubrėžta veiklų vystymo vizija ir augimo ambicija atliepė mano lūkesčius ir verslo vystymo filosofiją, todėl esu dėkingas už parodytą pasitikėjimą, bei tikiuosi, kad mano patirtis bei gerosios praktikos, atsineštos iš tarptautinės aplinkos, turės reikšmingos įtakos „Adampolis“ grupės veiklos rezultatams“,- kalbėjo V. Šuklys.
UAB „Adampolis“ yra įgaliotasis „MAN Truck & Bus“ atstovas Lietuvoje. 25-erius metus veikiančiai „Adampolis“įmonių grupei priklauso naujo ir naudoto sunkiojo transporto pardavimo, remonto, nuomos bei statybinės technikos nuomos ir pardavimo įmonės. 2020 metų birželį  Vilniuje buvo atidarytas 5,2 mln. Eur. kainavęs, moderniausia įranga ir naujausiais skaitmeniniais technologiniais sprendimais aprūpintas sunkvežimių bei autobusų „MAN Truck & Bus“ auto centras.