Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ateities inžinerija - susipažinkite su CEPSA alyva ir tepimo priemonėmis

CEPSA - tai pasaulinė energetikos sektoriaus lyderė: CEPSA kuria ir gamina PREMIUM kokybės alyvą ir tepalus, nuolat atlikdama studijas ir kokybinius tyrimus nuosavame 12,000 m2 tyrimų centre Madride.  Savo klientams gali pasiūlyti Cepsa OilMonitor – nuosavą alyvos tyrimų ir diagnostikos paslaugą.
CEPSA valdo 3 nuosavas perdirbimo gamyklas (Gibraltar-San Roque, La Rábida ir gamyklą Tenerifėje) su bendru 27 mln tonų per metus žaliavinės naftos distiliavimo pajėgumu ir nuosavų 11 gamybos įmonių.
Kompanijos pajamos 2017 m siekė 20,817 mlrd. EUR, o investicijos 888 mln. EUR – tai įrodymas, jog kompanija nuolat investuoja į tyrimus, inovacijas, naujų produktų kūrimą ir plėtrą.
CEPSA gali pasigirti modernia ir automatizuota alyvos sandėliavimo sistema. Sandėlio dydis siekia 4590 m2, jo aukštis 34 m, jame vienu metu gali būti sandėliuojama 28 630 vnt gatavos produkcijos padėklų.
Tepimo produktų gamybai reikalingas kompleksinis procesas (nuo žaliavos išgavimo, perdirbimo, priedų kūrimo ir kurio negali pasiūlyti daugelis tepalų gamintojų), kuris vykdomas CEPSA tepimo produktų gamykloje, esančioje Gibraltare, San Roque – svarbiausioje ir didžiausioje tepalų gamykloje Ispanijoje, ir vienoje didžiausių Europoje, kurios gamybos pajėgumas didesnis kaip 120 000 tonų per metus.
Bendrovė valdo 305 skirtingas tepimo produktų formules, iš kurių sukuriama iki 1005 skirtingų produktų - daugiausia pagaminama tepimo priemonių automobiliams, jūrų, pramonės, turbinų ir pavarų alyvos.
CEPSA gamina tepimo produktus ir kitiems prekiniams ženklams, tokiems kaip ExxonMobil, Chevron (Texaco), Volvo, MAN, Toyota ir t.t.
Saugumas ir socialinė atsakomybė yra svarbiausias CEPSA prioritetas – atsakomybė produktų kūrime (tiekiant tik patikrintos kokybės ir saugius produktus), atsakomybė prieš aplinką bei vartotoją.
CEPSA produkcijos kokybe jau įsitikinome tiek patys, tiek ir mūsų klientai – CEPSA tepimo priemonės naudojamos ADAMPOLIS servisuose garantiniam MAN sunkvežimių aptarnavimui.
ADAMPOLIS yra oficialus vienintelis CEPSA tepimo produktų ir auto skysčių atstovas Lietuvoje.

Kviečiame Jus tapti vienų stipriausių rinkoje dalimi!