Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Bardahl Diesel Antifreeze - padeda išvengti kuro stingimo kuro sistemoje, bake ir filtruose

Bardahl Diesel Antifreeze yra multifunkcinis dyzelinio kuro priedas, skirtas modifikuoti parafino kristalus, tam kad kuras galėtų pasiekti norimas šalto filtravimo temperatūros specifikacijas. Šį priedą sudaro specialūs pelenų susidarymą mažinantys polimerai, ištirpinti naftiniuose tirpikliuose. Gali būti naudojamas automobilių dyzeliniame kure bei pramoniniame gazolyje. Šis priedas apsaugo kuro sistemą nuo korozijos, sumažina įpurškimo sistemos nuosėdų formavimąsi, surenka nedidelius kiekius vandens dyzelinio kuro bakuose; sumažina išmetimo sistemos dūmingumą ir maksimizuoja kuro ekonomiją.
 
 
Problema
Parafininis vaškas yra didelės energijos, aukšto cetaninio skaičiaus komponentas dyzeliniame kure, kuris gali kristalizuotis esant žemai temperatūrai, taip užkemšant filtrus ir apribojant kuro patekimą į sistemą.  
Maži vandens kiekiai kure gali kristalizuotis (suformuoti ledą), esant žemesnei nei 0°C temperatūrai, užblokuodami kuro sistemą bei filtrus. Taip pat šis vanduo gali sukelti siurblių, purkštukų ir kitų kuro sistemos dalių rūdijimą.
Nuosėdų formavimasis gali užkimšti purkštukus, siurblius bei filtrus, taip padidindamas dūmingumą bei kuro suvartojimą. Naujos kartos dyzelinis kuras dažnai neadekvačiai tepa sistemos siurblius.
 
 
Veikimas
Bardahl Diesel Antifreeze sudaro parafino kristalų modifikatorius, kurio veikimas su dyzeliniu kuru patikrintas ir pripažintas pasauliniu mastu. Tyrimai parodė, jog šis dyzelino antifrizas ženkliai pakeis dyzelinio kuro takumo savybes žemoje temperatūroje.
 
Bardahl Diesel Antifreeze buvo išbandytas lauko sąlygomis, siekiant patikrinti, ar jis gali užkirsti kelią kuro sistemos blokavimui bei filtro užsikimšimui, kuomet yra sumaišomas su dyzeliniu kuru.
 
Bardahl Diesel Antifreeze pažemina dyzelinio kuro takumo temperatūrą, kas leidžia varikliui sklandžiai dirbti net ir kai ilgą laiką temperatūra išlieka žemiau nulio. Diesel Antifreeze naudojimas padeda išvengti kuro stingimo kuro sistemoje, bake ir filtruose. Tai padeda išvengti brangių atšildymo procedūrų ir variklio gedimų dėl nepakankamo kuro tiekimo.
 
Bardahl Diesel Antifreeze sudėtyje yra detergentų, kurie emulsuos mažą kiekį vandens ir taip apsaugos kuro sistemą bei filtro blokavimą ledo kristalais. Diesel Antifreeze sudėtyje nėra alkoholio, kuris gali pažeisti dyzelinio kuro sistemos įpurškimo siurblius bei tarpines, taip pat ir sumažinti dyzelinio kuro cetaninį skaičių. Diesel Antifreeze esantys detergentai padengia jautrias rūdijimui metalines dalis, taip padedant išvengti korozijos. ASTM D-665 rūdijimo tyrimo su kuru rezultatai, maišant ar nemaišant Diesel Antifreeze, parodė šio produkto gebėjimą apsaugoti nuo korozijos.
 
Bardahl Diesel Antifreeze esantys detergentai išvalo ir palaiko įpurškimo ir kitų svarbių kuro sistemos dalių švarą. Atliekant bandymą lauko sąlygomis buvo pastebėta, jog sunkvežimiai, kuriuose buvo naudotas Diesel Antifreeze kartu su kuru, išlaikė purškimo sistemos švarą ir sumažino dūmingumą, lyginant su analogiškais sunkvežimiais, varomais tokiu pačiu kuru, tačiau be Diesel Antifreeze. Bandymas lauko sąlygomis bei klientų atsiliepimai parodė kuro ekonomiją nuo 1.5 proc. iki 6.0 proc., taip pat ir gerokai sumažėjusį dūmingumą, naudojant Diesel Antifreeze.
 
Bardahl Diesel Antifreeze sudaro pelenų nesudarantis angliavandenilių junginys, kuris padeda sutepti jautrius dyzelinio kuro siurblius.
 
 
Naudojimas
Bardahl Diesel Antifreeze yra koncentratas, tinkantis naudoti su įvairiu kuru, santykiu 1:1000 litrų kuro ar 1:500 litro kuro. Geriausias naudojimo santykis su kuru gali svyruoti, priklausomai nuo žaliavos šaltinio ir parafino kiekio.
 
 
 
Siekiant maksimalaus rezultato, Bardahl Diesel Antifreeze kruopščiai sumaišykite su dyzeliniu kuru. Tais atvejais, kai naudojamas ypač sieringas kuras, Diesel Antifreeze mišinys su kuru maksimaliai pagerins variklio darbą, tuo pačiu apsaugant nuo korozijos.
 
Talpyklose saugomam kurui yra svarbu kruopščiai priedą išmaišyti su kuru. Šį kuro priedą rekomenduojama pilti į nepilną kuro baką (užpildyta apytiksliai ketvirtadalis). Tik tuomet kuro bakas turi būti užpildomas kuru. Leiskite varikliui dirbti kelias minutes, kad užsipildytų kuro ir filtravimo sistema.
 
Dėmesio! Šis priedas turėtų būti maišomas su kuru, kurio temperatūra yra didesnė nei 5°C už kuro drumstėjimo temperatūrą (angl. fuel cloud point).
 
Dažniausi klausimai:
Gerbdami užduodamus klausimus apie Bardahl Diesel Antifreeze stingimą mažinančias savybes, galime pasakyti, kad labai sudėtinga pateikti griežtus skaičius, kalbant apie šio produkto dozavimą. Tačiau mes stengsimės atsakyti ir paaiškinti apie šį produktą ir darbą su juo.
1. Bardahl Diesel Antifreeze gali būti naudojamas transporto priemonėse su dyzeliniu kuru, krosnių kure bei pramoniniame gazolyje.
2. Šio produkto veiksmingumas gali skirtis, priklausomai nuo naudojamo kuro. Tai gali įtakoti daugelis faktorių, pavyzdžiui, n-parafino koncentracija žaliavinėje naftoje: kuo didesnis procentas, tuo silpnesnis poveikis. Taip pat Bardahl Diesel Antifreeze veikimui įtakos turi kuro virimo taškas, taip pat procentinis reaktyvinio kuro kiekis kure.
 
Mes galime pateikti tik apytikslius temperatūros ir stingimo skaičius. Jei norėtumėte gauti tikslią informaciją, mums reikia pateikti daugiau techninių detalių bei pagrindinio kuro šalyje rūšių pavyzdžius. Yra trys pagrindiniai dyzelinio kuro vertinimo rodikliai:
Stingimo taškas: tai temperatūra, kuriai esant kuras vis dar teka.
Drumstėjimo taškas: tai temperatūra, kai n-parafinas pradeda išsiskirinėti iš kuro.
Šalto filtro užsikimšimo taškas (CFPP): tai temperatūra, kuomet parafino vaško kristalai pasidaro per dideli pratekėti pro kuro filtrą.
 
Bardahl Diesel Antifreeze yra sukurtas tam, kad modifikuotų parafino vaško kristalus bei absorbuotų drėgmę kure. Šis produktas specialiai sukurtas naudoti kaip priedas jau paruoštame naudojimui kure.
 
Nepaisant minėtų poveikių, mes pateikiame šio produkto veikimą neapdorotame ar mažai apdorotame. Ši informacija taip pat pateikta ant 1 litro (ar didesnės talpos) pakuotės.
Esant 0,1% produkto koncentracijai,CFPP taškas pažemės apie 10°C, o stingimo taškas 13°C.
Esant 0,2% produkto koncentracijai,CFPP taškas pažemės apie 15°C, o stingimo taškas 18°C.
Esant 0,3% produkto koncentracijai,CFPP taškas pažemės apie 17°C, o stingimo taškas 20°C.
 
Didesnė naudojama koncentracija pažemins tik keliais laipsniais, ar neturės poveikio iš viso, nes
poveikio kreivė nebekyla, naudojant vis didesnę priedo koncentraciją. Šio kuro priedo koncentracijos didinimo poveikis priklausys nuo tam tikrų kuro kreivės charakteristikų.
Informacija, pateikta ant pakuotės, yra pagrįsta vidutiniais europinio kuro duomenimis; galimos paklaidos ±3°C.
 
 
 
ADAMPOLIS – vienintelis oficialus BARDAHL produkcijos atstovas Lietuvoje