Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Du laimėjimai vienu smūgiu: nauja „MAN Truck Generation” laimi du „iF” dizaino apdovanojimus

Naujoji MAN sunkvežimių karta paliko įspūdį kritikams ir klientams savo išskirtiniu dizainu. Geidžiamuose „iF DESIGN AWARD“ apdovanojimuose, naujasis „MAN TGX“ buvo įvertintas ypatingu savo dizaino funkcionalumu. Visas naujas sunkvežimių asortimentas taip pat sužavėjo ekspertų žiuri pasirinkus medžiagas ir spalvas. 

 
„IF DESIGN AWARD 2021“ pretendentų buvo daug: žiuri turėjo išrinkti labiausiai kokybę atspindintį kandidatą iš beveik 10 000 darbų, kurie buvo iš 52 šalių. Nepaisant stiprios konkurencijos, naujoji MAN sunkvežimių karta įtikino 98 nepriklausomų, tarptautinių ekspertų žiuri, pasitelkiant medžiagų ir spalvų koncepciją. Tuo tarpu MAN TGX pasižymėjo išskirtiniu dizaino funkcionalumu.
„Išorėje dinamiškas dizainas sujungia pažangą, tradicijas ir tvarumą, sukuria galingą ir emocingą sunkvežimio asmenybę su liūto logotipu. Viduje jis nuosekliai pritaikytas vairuotojo poreikiams - intuityvios, saugios ir patogios darbo vietos bei gyvenamosios erdvės, kurios pritaikytos net ilgoms kelionėms “, - sako Rudolfas Kupitza, MAN sunkvežimių projektavimo vadovas, aiškindamas išraiškingumo ir praktiškumo sąveiką, kuriant neabejotiną, naują „MAN Truck Generation“ išvaizdą.
„Mes labai didžiuojamės šiuo nauju apdovanojimu. Tai puikus visos mūsų dizaino komandos kūrybiškumo ir aistros įvertinimas. Naujieji sunkvežimiai yra tikri MAN ir liūtų draugai kiekvienam vairuotojui", - sako Göranas Nybergas, pardavimų ir klientų sprendimų „MAN Truck & Bus“  vykdomosios valdybos narys, džiaugėsi „iF“ DIZAINO APDOVANOJIMAIS, prieš kuriuos už ypač praktišką vairuotojo darbo vietos dizainą „Red Dot“ apdovanojimas „Red Dot“ dizaino apdovanojime ir aukso apdovanojimas Vokietijos dizaino apdovanojime.

Dizainas sutelkiant dėmesį į vairuotoją
Kurdamas naująją sunkvežimių kartą, MAN įtraukė daugiau nei 700 sunkvežimių vairuotojų į įvairių tipų modelių kūrimą, vairavimo treniruoklius ir bandymų trasas, taip integruodamas jų patirtį į naujos kartos sunkvežimių dizainą.
Darbo vietą apibrėžia trys sistemos, kurias galima valdyti nepriklausomai viena nuo kitos: prietaisų skydelis, navigacijos sistema, kurios ekranas yra iki 12,3 colio, novatoriškas „MAN SmartSelect“ valdymo elementas. Tolimųjų reisų vilkikų salone yra vidinis nuotolinio valdymo pultas, skirtas valdyti komfortą ir pramogas iš poilsio zonos. Kiekviena sistema turi savo specifinę sunkvežimio valdymo logiką ir tuo pačiu yra integruota į holistinės sąveikos koncepciją.
Aukštos kokybės ir praktiškos medžiagos, ergonomiškai patobulintas sėdėjimo ir miego vieta, taip pat daugybė pagalbos ir saugos sistemų. Į ateitį orientuotas naujos sunkvežimių kartos vilkikai prisideda prie vis sudėtingesnio kasdienio darbo supaprastinimo sunkvežimių vairuotojui.

Apie „iF DESIGN AWARD“
Nuo 1954 m. „IF DESIGN AWARD“ yra visame pasaulyje pripažintas, prestižinis ženklas, ypač kai kalbama apie puikų dizainą. „IF Design“ prekės ženklas yra tarptautiniu mastu įsitvirtinęs, kaip išskirtinių dizaino pasiekimų simbolis. „IF DESIGN AWARD“ yra vienas svarbiausių dizaino prizų pasaulyje. Juo pagerbiami dizaino pasiekimai visose disciplinose: gaminių, pakuočių, komunikacijos ir paslaugų projektavimo, architektūros ir interjero dizaino, taip pat profesinės koncepcijos, vartotojo patirties (UX) ir vartotojo sąsajos (UI). Visi apdovanojimus pelnę darbai pateikiami „iF WORLD DESIGN GUIDE“ ir publikuojami „iF“ dizaino programoje.