Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kodėl svarbu rinktis kokybišką alyvą?

Ar visos alyvos vienodos, o vienintelis skirtumas, kad vienos pigesnės, o kitos - brangesnės? Toks teiginys yra klaidingas. Tam kad išsirinkti kokybišką alyvą reikia turėti specifinių žinių. Kokybiška alyva vaidina itin svarbų vaidmenį sklandžiame transporto priemonės veikime. Net tas pačias tarptautines specifikacijas atitinkančios alyvos savo kokybinėmis savybėmis gali būti labai skirtingos. Pirmaujančių kompanijų naudojami priedai dažnai minėtus standartinius reikalavimus pranoksta, todėl užtikrina geresnį variklio darbą bei kitas savybes. Kokybiškos alyvos savyje turi priedų, sugeriančių variklio viduje susidarančius nešvarumus (dėl to ilgainiui pakeičia spalvą) Netiesa, kad kainos skirtumas yra nemotyvuotas. Kokybiška alyva, dėl savo sudėties, atitinkanti pasaulinius standartus yra kur kas patikimesnė, teikia daugiau garantijų. Pirkdami aukštos klasės alyvą įsigyjate patikimą garantiją ir ilgiau išsaugote variklį ar kitas vidaus dalis. 
CEPSA išskirtinumas ir vienareikšmis konkurencinis pranašumas tai, jog kompanija vykdo veiklą visuose naftos vertės grandinės etapuose: naftos ir gamtinių dujų išgavimu ir gamyba, perdirbimu ir transportavimu bei žaliavinių naftos produktų, naftos chemijos produktų, dujų ir elektros energijos gamyba, tiekimu ir  pardavimu. Nuo 2017 m CEPSA pradėjo savo veiklą atsinaujinančios energetikos srityje. CEPSA yra lyderis energijos vartojimo efektyvumo, saugos bei aplinkosaugos projektų srityje ir tai užtikrinama sertifikuojant visus įmonės procesus. 
CEPSA naftos perdirbimo gamyklose žaliavinė nafta distiliuojama ir perdirbama į tokius produktus, kaip dyzelinas, benzinas, šildymo kuras, žibalas ir suskystintos dujos, taip pat kitos žaliavos, kurios apdorojamos CEPSA chemijos gamyklose. Visos CEPSA naftos perdirbimo gamyklos reitinguojamos tarp 100 geriausių pagal „Solomon“ ataskaitą - tai tyrimas, kuriame šių gamyklų veikla palyginama pasauliniu mastu.
Amerikos naftos institutas (API) įvertino CEPSA tepimo produkciją, naudojant Variklio alyvos licencijavimo ir sertifikavimo sistemą (EOLCS). API padėkojo CEPSA Lubricantes už jos darbą siekiant užtikrinti, kad parduodami produktai atitiktų EOLCS reikalavimus. Tai yra pavyzdys, kaip CEPSA tepimo produktai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Sertifikavimas vyksta audito būdu, naudojant vadinamą antrinės rinkos audito programą (AMAP), kurią API atlieka sertifikuotiems EOLCS produktams  - tai apima atsitiktinių produktų mėginių įsigijimą tiesiogiai iš rinkos. Šie mėginiai yra tiriami laboratorijoje, kad būtų užtikrinta, jog produktas atitinka sertifikato specifikacijas, ir kad alyvos etiketė ir joje nurodytas standartas visiškai atitinka API ženkle nurodytas specifikacijas. Reikia pabrėžti, jog visiškai nepriklausoma ir speciali tepalų rinkos audito sistema, tokia kaip AMAP, pripažino tai kaip CEPSA Lubricantes produktų kokybės įrodymą.