Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

MAN akumuliatoriai - įveiks visus komercinio transporto iššūkius

Ar jau pasirūpinote patikima energija savo transportui? Originalūs MAN akumuliatoriai sukurti įveikti kasdienius iššūkius komercinių transporto priemonių versle. Jie išsiskiria modernia švino-kalcio-sidabro (PAG) technologija. Ši technologija užtikrina nepertraukiamą veikimą ir patikimumą, ypač esant didelėms, cikliškoms apkrovoms, pavyzdžiui ekspedijavimo transportui.  Originalus MAN akumuliatorius puikiai tinka ir trumpų atstumų maršrutams bei užtikrina puikų užvedimą esant šaltam orui.  Aukštas atsparumo korozijai lygis prailgina akumuliatorių naudojimo trukmę ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laikotarpį net ir ilgą laiką neeksploatavus automobilio.
Akumuliatoriams taikomi griežtesni MAN standartai

MAN akumuliatoriai atitinka ne tik standartą "Rūgštinės paleidimo akumuliatorių baterijos. 1 dalis. Bendrieji reikalavimai ir bandymo metodai (DIN EN 50342-1)", bet ir MAN akumuliatorių standartą (MAN M3101), kuris pasižymi griežtesniais ir papildomais reikalavimais bei testais. Todėl akumuliatoriai atitinka ir garantuoja aukščiausios kokybės reikalavimus (A ir B lentelės)Saugumas, kurį užtikrina  dvigubas labirinto tipo gaubtas

Dvigubas labirinto tipo gaubtas su integruotu liepnos slopinimo įtaisu sandariai uždaro akumuliatorių, priešingai nei naudojant įprastus akumuliatorius su viengubu gaubtu. Naudojant šią technologiją, akumuliatoriai gali apvirsti arba gali būti veikiami stiprių vibracijų be rūgšties nuotėkio. Net ir pavertus 90 laipnių kampu, užtikrinama 100 procentų apsauga nuo nuotėkio. Tai apsaugo akumuliatorių supančias dalis nuo rūgšties sukeliamo pažeidimo. EFB inovacijų dėka  - ilgesnis tarnavimo laikas, didesnis atsparumas vibracijai 

Su inovatyviu stiklo paklotų plokštės sutvirtinimu, EFB akumuliatorius yra ekstremaliai atsparus vibracijai ir yra tinkamas montavimui automobilio gale. Stiklinis paklotas ant švininės plokštės suteikia atsparumą aktyvios medžiagos nykimui. Rūgščių sluoksniavimą stabdo maišymo elementai, taip prailginamas tarnavimo laikas.

Ar žinai, kad MAN akumuliatoriams taikomas vibracijos testas, kuris atitinka 10 000 km nuvažiuoto kelio?