Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

MAN Lion's Coach - metų autobusas 2020

MAN Lion's Coach Busworld parodoje šiemet išrinktas metų atobusu 2020!  
Visą savaitę  žurnalistai iš dvidešimt dviejų šalių keliavo su penkiais skirtingų gamintojų autobusais: jie tikrino našumą kelyje, vairuotojo darbo vietą, dizainą, patogumą, ekonominį ir technologinį pranašumą. Galų gale buvo priimtas sprendimas: „MAN Lion's Coach“ yra „Metų autobusas 2020“. Apdovanojimas galioja trisdešimt metų ir yra laikomas svarbiausiu išskirtinumu autobusų rinkoje.
Joachim Drees, „MAN Truck & Bus“ generalinis direktorius džiaugėsi apdovanojimu, kuris  buvo suteiktas „Busworld Europe“ mugės Briuselyje metu: „Mes labai didžiuojamės, kad mūsų„ MAN Lion's Coach autobusas padarė įspūdį komisijai ir  laimėjo šį garsų apdovanojimą. Šis titulas yra puikus metų metus trunkančio įsitraukimo ir visos mūsų komandos darbo pripažinimas. Autobusų sektoriuje ir jo padaliniuose nenuilstamai dirbome kurdami ir tobulindami išskirtinę transporto priemonę. Tai, kad mes laimėjome šį apdovanojimą su „MAN Lion's Coach“ per žiuri balsavimą, yra labai įspūdinga. “