Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„MAN Truck & Bus Italia“ padovanojo MAN TGE Vatikano ugniagesių komandai

Popiežius Pranciškus  palaimino MAN TGE furgoną, kurį padovanojo „MAN Truck & Bus Italia“. Taip „MAN Truck & Bus“ prisideda prie pagalbos  Vatikano mieste dirbantiems ugniagesiams. 
MAN Truck & Bus“  įsipareigojimas nuolat vykdyti socialinę atsakomybę atsispindi šioje dovanoje. Popiežius Pranciškus palaimino šią transporto priemonę, o ceremonijoje dalyvavo „MAN Truck & Bus“ vykdomosios valdybos narys pardavimų ir rinkodaros klausimais Göranas Nybergas.
Vatikanui padovanotas MAN TGE išsiskiria modernia  technika ir yra idealiai įrengtas moderniausiomis gaisrų gesinimo technologijomis. Pagrindinė vandens tiekimo sistema, sumontuota virš kabinos, nuotolinio valdymo pulteliu tiekiamas vanduo ir gesinimo putos tiesiai iš vairuotojo vietos, taigi ir jie gali prisidėti prie saugumo. Teleskopinis žibintas užtikrina, kad transporto priemonė galėtų saugiai važiuoti naktį ar prasto matomumo sąlygomis.