Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

MAN Truck & Bus servise Marijampolėje smulkius sunkvežimio remonto darbus atliksime be eilės! 

Sugedęs sunkvežimis - ne tik remonto, bet ir didžiuliai laiko kaštai kiekvienam klientui. Sunkvežimis negali būti eksploatuojamas, turi stovėti ir laukti eilėje, kuomet bus priimtas remontui į servisą. Tai klientui sąlygoja prastovas, neįvykdytus laiku užsakymus bei kitus materialius ir nematerialius nuostolius. 
 
Suprasdami kokia yra brangi kiekviena minutė laukiant kada bus priimtas remontuoti sunkvežimis, autorizuotame MAN Truck & Bus servise, Marijampolėje startuoja nauja paslauga – ExtraLine. Ši paslauga skirta greitai atlikti smulkius sunkvežimio remonto darbus, kurie dažniausiai atsitinka ne laiku ir ne vietoje, o jų remonto reikia laukti eilėje.
 
Klientui atvykus į MAN Truck & Bus servisą Marijampolėje, sutvarkysime sunkvežimį be eilės, taip maksimaliai sutaupant kliento brangų laiką. 
 
ExtraLine paslauga apima smulkius remonto darbus, tokius kaip:
 
·         Žibintų reguliavimas bei patikra;
·         Važiuoklės ir stabdžių patikra;
·         Kondicionieriaus pildymas;
·         Diagnostika kompiuteriu;
·         Tepalų keitimas. 
 
ExtraLine nereikalinga išankstinė registracija, todėl sugedus sunkvežimiui klientas gali nieko nelaukiant atvykti į MAN Truck & Bus servisą Marijampolėje. Servise gauti greitą ir kokybišką aptarnavimą, kuris užtikrins galimybę toliau tęsti darbus. MAN Truck & Bus servisas įsikūręs Kauno g. 139B, Marijampolėje.